Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuw logo en nieuwe verenigingskleding

terug naar overzicht

Woensdag, 28 oktober 2020

Lusine Grigoryan, van Studio LUSIN, heeft voor de vereniging een nieuw logo ontworpen. Ze heeft ook varianten gemaakt die te gebruiken zijn voor een T-shirt, pet of beachflag.

In het nieuwe loge komen alle kenmerken van het vissen en de stad Elburg terug. Ook is de naam van de vereniging duidelijk te lezen.

De aanleiding voor een nieuw logo is, om de jeugdcommissie toestemming te geven om een tent van 3 x 3 meter te mogen kopen. Voor een mooie en duidelijke uitstraling van de tent, is ook besloten om het te laten bedrukken met een groot logo. De grafische kwaliteit van het oude logo is niet geweldig. Zodoende is besloten om een nieuw loge te laten ontwerpen. Bij een nieuw logo hoort ook nieuwe kleding. Hieronder een voorbeeld van de tent en de nieuwe verenigingskleding.