Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Parkeerverbod blauwe zone vak bij de botters

terug naar overzicht

Woensdag, 14 oktober 2020

Het parkeren in het blauwe zone vak aan de haven bij de botters wordt voor vissers per direct verboden. Het is de omwonenden, winkeliers en klanten, al een tijd een doorn in het oog dat het vak de hele dag vol staat met auto’s van vissers. Vissers die dan ook nog iedere keer naar hun auto lopen om de parkeerschijf een uur verder te zetten. Het kortstondig visspullen laden en lossen, ook buiten het blauwe zone vak, is toegestaan. Er is op korte loopafstand, op de grote parkeerplaats de Oude Vos, meer dan genoeg parkeerruimte.