Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visstand monitoring gracht

terug naar overzicht

Zaterdag, 4 juli 2020

De Sportvis Academie Zwolle, in samenwerking met O.A.B. Nederland, hebben in maart een visstand monitoring gedaan in stadsgracht van Elburg.

In oktober 2018 zijn er 122 spiegelkarpers in de gracht zijn uitgezet. De vraag kwam, hoeveel van deze karpers zijn er na de uitzetting in de stadsgracht overgebleven. Zijn er karpers door de vispassage de haven in getrokken? Of zijn er karpers stroomopwaarts de Putternerbeek op getrokken? Daarnaast is er ook gekeken naar de gehele visstand in de gracht. Het gehele rapport is hier te vinden.