Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Viscoach bij hsv de poepenkolk gepromoveerd naar vismeester.

terug naar overzicht

Vrijdag, 18 mei 2018

Vandaag is Sander Wolf, viscoach bij hsv de poepenkolk gepromoveerd naar vismeester.

Vandaag is Sander Wolf, viscoach bij hsv de poepenkolk gepromoveerd naar vismeester. Zijn examen heeft hij succesvol afgelegd bij de prins Willem Alexander school in Oostendorp. Hier gaf hij biologieles aan groep 7 , gevolgd door een visles aan het water. Er werd veel vis gevangen, vooral de meiden uit groep 7 wisten veel te vangen. Sander is met een leeftijd van 16 jaar de jongste vismeester van Sportvisserij Nederland . Van harte gefeliciteerd met je behaalde examen.