Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Egbert van Kolthoorn erelid en zilveren erespeld Sportvisserij MidWest Nederland

terug naar overzicht

Maandag, 2 april 2018

Op de Algemene Ledenvergadering van 29 maart is onze scheidende voorzitter Egbert van Kolthoorn, op voorstel van het bestuur, door de leden benoemd tot erelid van de Hengelsportvereniging. Tevens werd hem de Zilveren Erespeld toegekend door Sportvisserij MidWest Nederland.

De Zilveren Erespeld werd hem opspeld door vicevoorzitter Jan van de Bovenkamp van Sportvisserij MidWest Nederland. Egbert heeft 37 jaar allerlei bestuursfuncties binnen de vereniging gehad waaronder de laatste 8 jaar voorzitter. Na zo'n lange periode heeft Egbert gemeend te moeten stoppen met bestuurswerk voor de vereniging. De nieuwe voorzitter is Gerrit Berghorst.