De doodaaswedstrijd, één groot feest.

terug naar overzicht

Zondag, 18 november 2018

De jaarlijkse snoekwedstrijd word steeds groter en mooier

De doodaaswedstrijd, één groot feest. Vanmorgen om 8 uur 30 jongelui aan de waterkant. De jaarlijkse snoekwedstrijd word steeds groter en mooier.. hele dikke vissen kwamen eruit. En dikke prijzen.... eerst een bedankje aan onze sponsoren: Zunnebeld hengelsport , SPRO Sports Professionals en Boni supermarkt Elburg. Zunnebeld verzorgde de prijzen en waardebonnen, SPRO voorzag iedere deelnemer van shads en een prachtige pet, de Boni zorgde voor de poedelprijs en lekkere warme broodjes.
Winnaar werd Stan Smit met een mooie metersnoek.
De uitslag:
1. Stan Smit
2. Wolf v d Weij
3. Frans Bleijenberg
4. Laurens Beugeling
5. Arjan Bleijenberg
6. Arnoud v Wijhe
De poedelprijs was voor Tobin Zoet, die met een beenbreuk gewoon aanwezig was, grote klasse!!!
Ook een bedankje naar de vrijwilligers : Koen Smit , Jordy Van Loo en Sander wolf .