Streetfiswedstrijd part 2

terug naar overzicht

Zondag, 11 februari 2018

De 2e wedstrijd van de streetfishcompetitie:

De 2e wedstrijd van de streetfishcompetitie: Decor was de haven van Harderwijk. Het water was veel helderder, en ook het visbestand is anders. Dat maakte het een totaal andere wedstrijd dan de week ervoor. De jeugdcommissie van hsv de Snoek had er veel werk van gemaakt, Broodjes frikandel, koffie, thee en chocomel, het was er allemaal. Ook waren de vangsten erg leuk met een drietal snoeken en een heleboel baars.
De hoofdprijs ging naar Jorien Westerink die de meeste punten verzamelde.
de uitslag:
1. Jorien Westerink
2. Sander wolf
3. Gerald Polinder/Marit Blomjous
5. Sarya Alkassas
Winnaar van de competitie : JORIEN WESTERINK.
Grootste vis was voor Gerald Polinder.
Onze dank gaat uit naar de jeugdcommissie van Harderwijk voor de organisatie van deze wedstrijd, alles was weer top geregeld.